kaksiklogo pikk

UUDISKIRI 9/2021

Kodukant Läänemaa võtab tööle
KOHALIKU TOIDU PROJEKTIJUHI


Kodukant Läänemaa kuulutas välja konkursi kohaliku toidu projektijuhi leidmiseks. Projektijuht võetakse tööle täistööajaga ning tähtajaliselt kuni 2024 aasta lõpuni.
Ametikohale kandideerimine on avatud kuni 2. jaanuar 2022.

Kohaliku toidu projektijuhi peamisteks tööülesanneteks on käimasoleva koostööprojekti
Kohalik toit on tervislik ja trendikas!“ tegevuste elluviimine aastal 2022; uue kohaliku toidu koostööprojekti välja töötamine ja elluviimine (sh seminaride, õppereiside ja ürituste korraldamine) aastatel 2023-2024; tegevuspiirkonna toidutootjate ja -pakkujate võrgustiku töö koordineerimine, ning Läänemaa toidu kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine.

Kohaliku toidu projektijuhi detailne tööpakkumine on leitav kodulehel:

COVID-19 meetme taotlusvoor on avatud


Tänasest on nädal aega avatud COVID-19 kriisi mõjude leevendamise taotlusvoor.
Meetme eesmärk on COVID-19 kriisi mõjude leevendamine ja ettevõtluse ümberkorraldamine kriisiga toimetulekuks.
Vooru on oodatud taotlema nii äriühingud, mittetulundusühingud kui ka kohalikud omavalitsused.
Taotluste vastuvõtmine e-PRIAs lõpeb 14.12. kell 16.00.

Taotlemise info on leitav kodulehel:
kolmode

Teatrireis Pärnusse


Kodukant Läänemaa kutsub endaga koos teatrit nautima! Teeme otsa lahti 27. jaanuaril sõiduga Pärnu, Endla teatrisse, et nautida Anton Tšehhovi enimmängitud ja üht kuulsaimat näidendit "Kolm õde" Ingomar Vihmari lavastuses.
Anton Tšehhov ja Ingomar Vihmar oma täies hiilguses teevad kokku imelise duo. Ning loomulikult löövad loo särama imelised näitlejad Kleer Maibaum, Kadri Rämmeld, Carmen Mikiver jpt.

Teatrikülastus koos bussitranspordiga Haapsalust Pärnu ja tagasi maksab ühele inimesele kokku vaid 26 eurot.
Oma soovist palume teada anda hiljemalt 16.12.2021 aadressil maarja.pikkmets@kklm.ee
Kohtade arv on piiratud - kiirusta!

Külastusel kontrollitakse COVID-19 tõendeid. Tutvu turvalise külastuse juhendiga Endla teatri kodulehel: Teatrikülastus ja uued piirangud

Kodukant Läänemaa uus liige HADRIANUS OÜ


Rahvusvahelise transpordiga tegelev ettevõte Hadrianus OÜ on tegutsenud juba üheksa aastat. Ettevõtte omanik Harry Aavekukk lõi firma, et endale keerukal tööturul ise töökoht luua. Nii soetaski ta esimese veoauto ja hakkas sellega kaubatransporti pakkuma. "Nii lihtne see oligi," kirjeldab Harry oma ettevõttega alustamist. Tänaseks on ettevõte juurde ostnud veel teisegi auto ning palgal on kaks juhti. Mõlemad sõidavad oma autoga ja vabu päevi pakub Harry juhtidele ise sõite tehes.
Harry isa on sündinud Läänemaal, Ubasalu külas, Jürihansu talus. Täna elab talus vaid Harry ema ning Harry ise näeb töö kõrvalt vaeva, et talu renoveerida ja korrastada. "Mida aeg edasi, seda rohkem olen leidnud talu jaoks aega ja ka soovi midagi nähtavat oma kätega ära teha," kirjeldab Harry, kuidas üha enam teda lapsepõlve maile tagasi tõmbab.
Harry usub, et nii nagu temagi puhul, on paljud teisedki aastate pärast järjest rohkem maale tagasi pöördumas. Ja kuigi maailma nägemine, suuremates linnades ja välismaalgi töötamine on hea, saabub inimeses tõeline rahulolu siis, kui ta jõuab tagasi koju, tagasi juurte juurde.

Eesseisvad sündmused


8.-14.12.2021 KKLM COVID-19 meetme taotlusvoor
10.12 kl 10-13 EPKK infopäev "Kuidas edukalt osaleda toiduvaldkonna messil"
16.12 kl 10-13 EPKK infopäev "Loomatervisealased uued õigusaktid"
18.12 kl 10-15 Läänemaa õpilasfirmade laat Haapsalu kaubamajas
Kuni 5.01.2022 Kandidaatide esitamine Kodanikuühiskonna aasta tegija konkursile Kodanikuühiskonna aasta tegijad (office.com)

Email Marketing Powered by MailPoet