14.04.2020 Kohaliku toidu veebiseminar “Pärnumaa maitsete aasta kogemused”

posted in: Uudised | 0

Oleme tänase olukorraga kohanemas ning läheme edasi planeeritud tegevustega. Maikuus algab Haapsalu ja Läänemaa maitsete aasta. Kahjuks küll oleme olukorras, kus planeeritud viisil aastaga algust teha ei saa (avaüritusega) ja peame olema oma tegevustes veelgi leidlikumad, kasutama rohkem digiaalseid ka kontaktivabasid võimalusi Läänemaa maitsete tutvustamiseks. Muutunud on see, et ürituste toimumised on küsimärgi all. Samuti on paljud toitlustusettevõtted keerulises olukorras ning ka tootjad. Inimeste liikumine piiratud. Samas, positiivne on ka see, et täna on meedia rohkem avatud kohalike algatuste/tootjate/ettevõtjate sõnumite edasikandmiseks ning loodetavasti võimendab positiivset enam. Loodetavasti peituvad meie jaoks siin mõned uued võimalused.

Märtsis planeerisime kohtumist Pärnumaa maitsete aasta eestvedaja Kadi Elmestega. Kahjuks silmast-silma kohtuda ei ole täna võimalik, kuid oleme Kadi palunud meiega väiksele seminarile järgmisel teisipäeval 14.aprillil kell 13-15 veebi vahendusel.

Päevakavas on Pärnumaa kogemused maitsete aasta sõnumi edastamisel, piirkonnasisese koostöö arendamisest, võimalustest ja ohtudest ning kindlasti ka mõtteid uues olukorras programmi elluviimisest.

Kohtumise viime läbi Zoomis.

Ürituse toimumist toetab LEADER programm projekti “Kohalik toit on tervislik ja trendikas!” raames.

Info ja registreerumine
Kaja Karlson
MTÜ Kodukant Läänemaa
kaja.karlson@kklm.ee