Kodukant Läänemaa strateegia aastateks 2023-2027 kaasamiskoosolekud

posted in: Uudised | 0

Kodukant Läänemaa kutsub ideekorjeseminaridele

MTÜ Kodukant Läänemaa strateegia 2023-2027 koostamise raames toimuvatele seminaridele on oodatud kohalikud ettevõtjad, vabaühenduste esindajad ja kõik oma kodukoha arendamisest huvitatud inimesed. Seminaride eesmärgiks on välja selgitada, milliseid tegevusi peaks uuel perioodil Kodukant Läänemaa LEADER meetmest toetama.

Seminarid toimuvad:

23.08 kl 12.30 Asuküla seltsimajas, Asuküla, Haapsalu
24.08 kl 12.30 Goldenbecki majas, Kullamaa, Lääne-Nigula
25.08 kl 12.00 Hullo rahvamajas, Hullo, Vormsi
30.08 kl 12.30 Lihula kultuurimaja, Lihula, Lääneranna
31.08 kl 12.30 Linnamäe Arenguseltsi maja, Linnamäe, Lääne-Nigula

Asukülas teevad ettekanded ettevõtja Priit Villemson Viirelaiult ja kogukonna ning külaelu arendamisest Linnamäe näitel räägib Elle Ljubomirov.

Kullamaal teevad ettekanded teevad väikeettevõtja ja rohemajanduse edendaja Eike Lepmets (Karu talu) ja kogukonna eestvedaja ning maaturismi guru Anneli Kana (MTÜ Metsanurme)

Vormsil räägib Verno Soosalu Dagö Berry OÜ näitel transpordi väljakutsetest, äri-idee ja turustamiskanalite läbimõtlemisest. Kogukonna aktiveerimisest ja väikeettevõtlusest Vormsil teeb ettekande Läänemaa Sädeinimene 2021 Liina Jutt.

Lihulas jagavad ideid ja motivatsiooni ettevõtja ja visionäär Koit Uus ning Haapsalu noorte muusikali algataja ja loomeprojektide vedur Kai Tarmula.

Linnamäel räägib Iglucrafti näitel brändi loomisest ja “oma loo” jutustamisest, lauda nurgas nokitsemisest 10 miljoni käibega ettevõtteks jõudmiseni Priit Kallas. Arukatest küladest Setomaa näitel räägib Margus Timmo.

Osaleda võib enam kui ühel kaasamiskoosolekul. Tule anna sisend oma kodukoha arendamisse!

Oma osalemisest palume teavitada: https://forms.gle/DjYdAe7dyKaVfhf79

või laaneliider@kklm.ee