Kodukant Läänemaa võttis vastu uued liikmed

posted in: Uudised | 0

6.septembril toimunud juhatuse koosolekul otsustati Kodukant Läänemaa liikmeskonda vastu võtta OÜ Log Horse, OÜ Nõva Break ja OÜ U-Stuudio.

Tutvustame lühidalt meie uusi liikmeid.

OÜ Log Horse tegutseb Nehatu külas, Lääneranna vallas. Log Horse OÜ on pere-ettevõte, mille kaks peamist tegevust on käsitöö-puitmööbli valmistamine ja hobustega seotud teenuste pakkumine. Peame ka ratsavarustuse e-poodi aadressil https://sadulapood.parmenides.ee, olles saksa tootja Barefoot ametlik esindaja Balti riikides. Tulevikus soovib Log Horse  hakata puust tegema ka suuremaid asju (nt. palkmaju), ehitama ning pakkuma hobustega uusi teenuseid nagu ratsamatkad ja metsavedu.

OÜ Nõva Break tegutseb Vaisi külas, Lääne-Nigula vallas. Nõva Break on käesoleva aasta mais tegutsemist alustanud perefirma, mis suvel peab Nõval turismi-infokohvikut ning ülejäänud aastal küpsetab-turustab käsitööleiba. Tulevikus on plaan arendada välja ka seminariteenus.

OÜ U-stuudio asub Paliveres, Lääne-Nigula vallas. 2003-ndal aastal tegutsemist alustatud U-Stuudio klaasikoda on klaasisulatusmeetodil valmistatud esemete müügiga tegelev ettevõte, kus kasutatakse toorainena suures osas taaskasutatud klaasi ning klaasi töötlevate tootjate ülejääke. U-Stuudio pakub ka laias valikus loomuingulisi töötube. U-Stuudio tegemistega saab tutvuda aadressil www.ustuudio.ee