Kodukant Läänemaale valiti uus juhatus, esimehena jätkab Merle Mäesalu

posted in: Uudised | 0

15. septembril Saueaugu teatritalus toimunud Kodukant Läänemaa üldkoosolekul valiti organisatsioonile uus juhatus. Üldkoosolekul oli esindatud 46 liiget 74-st ning juhatus valiti nimekirja alusel häältega 45 poolt ja 1 erapooletu.

7.oktoobril Altmõisa külalistemajas toimunud ühingu juhatuse koosolekul valiti konsensuslikult juhatuse esimehena jätkama senine juhatuse esinaine Merle Mäesalu. Aseesimeheks valiti Elari Saar.

Järgneval 3-aastasel perioodil kuuluvad 9-liikmelise juhatuse koosseisu avaliku sektori esindajatena Ene Sarapuu Vormsilt ning Nele Sõber Lääneranna vallast, mittetulundusühingute esindajatena Ebekai Härm, Kadi Paaliste ja Tiina Ojamäe, ning ettevõtlussektori esindajatena Kaja Kivisalu, Merle Mäesalu, Elari Saar ja Andres Tamla.

Kodukant Läänemaa juhatus on alaliselt tegutsev juhtimisorgan, mille koosseisus on esindatud avaliksektor, mittetulundussektor ja ettevõtlussektor, kusjuures kohaliku omavalitsuse üksuste esindatus juhatuses peab olema alla poole.

Ühingu tegevmeeskonna moodustavad tegevjuht Kaja Karlson, LEADER projektijuht Maarja Pikkmets ning kohaliku toidu spetsialist Eva Rahv.     

Kodukant Läänemaa juhatus 7.oktoobril 2020 Altmõisas. Foto: Kaja Karlson