Läänemaa toidutootjad Valge Daami laadal 11.-12. august

posted in: Uudised | 0

Kodukant Läänemaa kutsub kõiki Läänemaa toidutootjaid 11.-12. augustil Läänemaa kohaliku toidu laadale, mis toimub Haapsalus Valge Daami Päevade raames (11-13.08). Tegemist on eraldi müügialaga festivali raames, kuhu on koondatud Läänemaa toidutootjad. Eesmärgiks on tuua Läänemaal toodetud toit nähtavamale nii kohalike elanike kui külastajate seas.

Laadal osalemine on planeeritud kahele päevale 11.08 algusega kl 12 ja 12.08 algusega kl 10. Oodatud on Läänemaa ettevõtjad/kohalikud toidutootjad või –töötlejaid, kes pakuksid festivali ajal toitlustust ja müügiks toodangut (näiteks aed-ja köögiviljad, munad, lihatooted, kohalikust toorainest valmistatud toidud, suupisted, joogid, toodang müügiks jms eelneva kooskõlastuse alusel). Müügipinna asukoht on hetkel kõigi eelduste kohaselt Mihkli pargi ja Pitsikeskuse vaheline ala.

Kuna meie sooviks on panustada kohalike tootjate tugimisse oma toodangu tutvustamisel, siis festivalil osalemise kulud katab Kodukant Läänemaa projekti „Kohalik toit kättesaadavaks“ raames. Pakume omalt poolt festivalialas teile nimelist müügipinda ning meie poolt kogu korraldus ja meelelahutuslik pool. Müügipinna osas on võimalus kasutada pinda suure telgi all või oma telgiga.

Sellisest laadaformaadist saab kõigi eelduste kohaselt traditsiooniline ühisväljapanek ja annab tulevikus võimalusi keskenduda ka erinevatele  kohaliku toidu teemadele ja miks mitte korraldada seda ka eraldi sündmusena erinevates paikades Läänemaal.

Palume kõigil huvilistel registreerida ennast hiljemalt 21.07 siin lingil https://goo.gl/forms/4AGiUrpBtpBeIqdj2