Koondame toidutootjate infot

posted in: Uudised | 0

Oleme täiendamas Läänemaa kohalikku toitu tutvustavat veebilehte www.laanemaatoit.ee (hetkel täiendustööde tõttu ei ole avalik).
Tegemist on piirkonnapõhise toiduvaldkonna kodulehega, mille eesmärk on tutvustada piirkonna toidutootjaid, talusid ning pakkuda ühest kohast infot kohalikule elanikule ja siseturistile kohaliku toidu tootjate kohta. Ühtlasi annab selline andmebaas võimaluse piirkonnapõhiseks ühisturunduseks. Seni on lehe peamiseks eesmärgiks olnud Läänemaa Toidunädala info kuvamine, kuid laiendame seda, tuues juurde tootjad, piirkonna toidukultuuri, retseptid jne. Leht saab olema üheks kahest peamisest infokanalist maikuus algava Haapsalu ja Läänemaa maitsete tarbeks, kus koostöös Maaeluministeeriumiga on aasta jooksul fookuses Läänemaa maitsed, tootjad, kohalik tooraine, toidutraditsioonid jne. Kavas on teha veebiturundust, trükiseid, loodetavasti teises poolaastas ka toiduga seotud üritusi ja kutsuda ajakirjanikke piirkonnaga tutvuma.

Info lisamine on tasuta, kuid palume edastada oma ettevõtte andmed järgnevalt:
– Ettevõtte ärinimi
– Kaubamärk või talu või muu kasutusel olev nimetus
– Lühike kirjeldus (millega talu/ettevõte tegeleb, võib olla ka ettevõtte lugu)
– Kontaktid (telefon, koduleht, email)

Lisaks palume fotosid (nt kaubamärk, tootefotod, meeleolufotod vms), mida kasutame teie andmete juures illustreerimise eesmärgil.

Lisainfo: Kaja Karlson, 5817 0479, kaja.karlson@kklm.ee