Oodatakse noori kandideerima juunikuus Soomes toimuvale LEADER noortefoorumile.

posted in: Uudised | 0

EL ÜPP võrgustiku ja Soome maaeluvõrgustiku koostöös toimub 11.-13. juuni 2024 Soomes Vierunmäki piirkonnas rahvusvaheline LEADER noortefoorum (Young LEADER Forum).

LEADER noortefoorum toob kokku maapiirkonna noored ja inimesed, kes on seotud LEADERiga kohalikul tasandil, samuti riiklikud ja EL tasandi organisatsioonid ja asutused. 

Peamiselt on sündmus suunatud 18-35-aastastele noortele (eelistatud on kuni 30-aastased noored) erinevatest EL riikidest. See annab Euroopa noortele võimaluse vahetada omavahel teadmisi ja kogemusi LEADER ja maaelu arengu teemadel, kaasates sealjuures ka korraldusasutuste, maaeluvõrgustike ja LEADER tegevusrühmade esindajaid.  

ÜLESKUTSE: Otsime aktiivseid maapiirkonna noori osalema LEADER noortefoorumil. Kandideerimise tähtaeg on 5. aprill! Küsitlusvormi peab täitma noor, kes soovib foorumil osaleda. 

Kandideeri SIIN

Kandidaadid, keda oodatakse on 18-35-aastased:

  •  LEADER tegevusrühma juhid, tegevusrühma juhatuse liikmed, LEADER projekti eestvedajad, riikliku ÜPP võrgustiku liikmed või muud noored, kes on aktiivselt seotud LEADERiga;
  • nõutud on inglise keele oskus suhtlustasemel ning tugev huvi maaelu arengu teemades ja motivatsioon olla sündmusel aktiivne ning soov liituda rahvusvahelise LEADER noorte kogukonnaga.

Sündmus on väljavalitud osalejatele tasuta, sh katab Euroopa Komisjon noorte reisi- ja majutuskulud.