Osale üle-eestilises täiskasvanuhariduse sündmuses “Õpitund”

posted in: Uudised | 0

11. oktoobril toimub esimest korda üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus “Õpitund”. Kutsume sel päeval kõiki täiskasvanuid, sõltumata asukohast, ühe tunni jooksul midagi uut õppima. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga.

Õpitunnist osalemiseks tuleb registreerida Andrase kodulehel: http://www.andras.ee/

Registreerunud kuvatakse interaktiivsel Eesti kaardil, kus on näha, millises Eestimaa paigas ja missuguseid uusi teadmisi ning oskusi täiskasvanud omandavad. Olge kaasas ja tooge oma küla kaardile!

Ootame sel päeval õppivatest täiskasvanutest koolides, tööl jm fotosid, videosid ja sõnumeid, mida jagame ETKA Andras, Terita ning koostööpartnerite Facebooki-lehtedel. Kõigi osalejate vahel loosime välja kingitusi. “Õpitunnis” osalemise videod, pildid, kirjeldused palume saata 11. oktoobril ETKA-le Andras aadressil monica@andras.ee.

Teavitamiseks ja info jagamiseks võite kasutada bännereid ja klippe, kus kaks kanget – Teet ja Kristjan, kutsuvad kõiki õppima.

Õpitunni klipp

TÕNi ja Õpitunni bännerite, plakatite kujundused ja klipid. https://www.dropbox.com/sh/2klx4rwyhezokpe/AABxtnNkSRkPCPSrWBF6ipY1a?dl=0

Lisainfo: Monica Marfeldt, projekti koordinaator, monica@andras.ee
621 1671; 5285917