Pressiteade: Kodukant Läänemaa tegevjuhiks valiti Kaja Karlson

posted in: Uudised | 0

Kodukant Läänemaa juhatus valis eilsel koosolekul kahe tugeva kandidaadi hulgast uueks tegevjuhiks Kaja Karlsoni. Kaja valimise oluliseks eeliseks oli varasem organisatsiooni juhtimise kogemus mittetulundussektoris. Viimased poolteist aastat töötas Kaja Kodukandis Leader-projektijuhina.

„Otsustasin kandideerida, kuna senine töötamine Kodukandis on andnud positiivse kogemuse ja see tundus loogiline jätk minu senisele tööle,“ selgitas Kaja oma soovi saada Kodukant Läänemaa juhiks.

„Kodukant Läänemaa peaks olema organisatsioon, millest maapiirkonna inimesed kasu tunnetavad. Leader tegevuste poolelt on see tunnetus lihtsam tekkima, kuid rohkem tähelepanu on vaja pöörata külaliikumise rolli sisustamisele ja organisatsiooni tugevdamisele. Selles osas loodan heale koostööle meie liikmete ja teiste osapooltega,“ täpsustas Kaja oma peamisi tegevussuundi Kodukandi juhina.

MTÜ-le otsiti uut tegevjuhti, kuna selles ametis kümme aastat töötanud Ene Sarapuu lahkus mai alguses ametist ja temast sai Vormsi vallavanem.

Kodukant Läänemaa vajab tegevmeeskonda ka teist töötajat, kelle tööülesanded otsustab juhatus juunikuu jooksul. Seejärel kuulutatakse välja konkurss uue töötaja leidmiseks.

Merle Mäesalu
Kodukant Läänemaa juhatuse esimees
Telefon: 5171704
E-post: merle.maesalu@gmail.com