Sügisel avanevate LEADER voorude kogumaht on pool miljonit eurot

posted in: Uudised | 0

Sügisel avab Kodukant Läänemaa kolm LEADER taotlusvooru, mille kogumaht on pool miljonit eurot. Voorud avatakse nii ettevõtjatele, mittetulundusühingutele kui omavalitsustele.

MeedeTaotlusvoorEelarve
Meede 414.-20.09.2022139 082 €
Meede 226.10-01.11.2022al 165 799 €
Meede 115.-21.12.2022al 193 305 €
Taotlusvoorude info

Möödunud aasta lõpul avati esmakordselt ka nn COVID-meede, mille eesmärgiks on COVID-19 kriisi mõjude leevendamine ja ettevõtluse ümberkorraldamine kriisiga toimetulekuks. Septembris on viimane võimalus meetmest toetuse taotlemiseks. Meetmest taotletavate projektide tegevused peavad olema suunatud ettevõtluse arendamiseks, taotleda võivad sealjuures mitte ainult ettevõtted, vaid ka mittetulundusühingud ja omavalitsused. Eelkõige oodatakse taotlusvooru projekte, mis aitavad juurutada ja arendada e-teenuseid (nt e-pood, kliendi suhtluskanalite parendamine, kontaktivaba teeninduse loomine jmt), millega viiakse ellu turundamisele ja reklaamile suunatud tegevusi (sh toote/teenuse brändi loomine, turundusmaterjalide koostamine vmt), aga ka selliseid projekte, mille eesmärgiks on ohutuma töökeskkonna loomine läbi vajaliku inventari soetamise või ventilatsioonisüsteemi parendamise.

Kodukant Läänemaa tegevmeeskond julgustab kõiki huvilisi ühendust võtma, et arutada võimalikku projektiideed ja nõustada projekti ettevalmistusprotsessis.