Uued liikmed KKLM ridades

posted in: Uudised | 0

Möödunud aasta sees liitus Kodukant Läänemaa liikmeskonnaga viis uut ettevõtjat ja üks MTÜ. Viimastena lisandusid oktoobris ja novembris Kuther Kaubandus OÜ, Noarootsi Arendus MTÜ ja I.S. Dive OÜ.

Kuther Kaubandus OÜ on 2016 aastal asutatud ettevõtmine kaupluse teenuse pakkumiseks. Pereettevõttena käivitati siis Noarootsi poolsaarel pood, kus on olemas toidu- joogi- ja esmatarbekaubad. Poe külalisteks on kohalikud elanikud, suviti turistid ja suve-elanikud ning sügisest kevadeni on peamisteks tarbijateks Noarootsi kooli ja Gümnaasiumi õpilased.

Noarootsi Arendus MTÜ eesmärk on piirkonna elukeskkonna parendamine. Läbi kogukondlike ühistegevuste elluviimise panustab ühing Noarootsis elavate inimeste, seltside, ühingute ja ettevõtete omavahelise tihedama koostöö arendamisse. Noarootsi Arendus MTÜ tegutseb eesmärgipäraselt, et igati arendada, elavdada ja tutvustada Noarootsi piirkonda laiemalt. Alates 2016. aastast on MTÜ korraldanud Avasta Noarootsi Päeva ning kaasa löönud Noarootsi Saunaralli korraldamisel.

I.S.Dive OÜ tegutseb aastast 2012. Ettevõte pakub põhjalikku sukeldumisalast koolitust ja kvaliteetset sukeldumisvarustust. Lisaks korraldab I.S.Dive sukeldumisi koos majutusega Vormsi saarel ning viib läbi sukeldumisi allvee mälestistele (laevavrakid).
I.S.DIVE OÜ tegevjuht on  üle 20-aastase sukeldumiskogemusega endine Mereväe tuukrigrupi ülem Ivari Sarapuu.