HAAPSALUS JA LÄHIÜMBRUSES

Müüriääre pagar – kohvik avatud tavapärastel aegadel iga päev kell 8-18. Kaasamüük, võimalik osta pagaritooteid ja päevapakkumisi, salateid.
Ette tellimiseks helista tel 506 0924. www.muuriaare.ee,
Facebook: Müüriääre pagar

Nurme Bistroo – kohvik avatud tavapärastel aegadel. Saab süüa kohapeal või tellida ette ja ise järele minna, samuti tasuta kohaletoomine Haapsalu linna (sh Uuemõisa ja Kiltsi) piires. Tellimiseks helista tel 5398 7662. Maksmine sularahas või pangakaardiga.
Facebook: Nurme bistroo

Wiigi Kohvik – kohvik avatud 11:30 – 18:00. Pakkumises päevapraed hinnaga 4.90 ja tavamenüüst -20%. Toidu kojuvedu Haapsalu linna piires alates 10€ või kahest päevapraest tasuta, kaugemale alates 30€ tellimusest kokkuleppel. 
Tellimiseks helista kohviku telefoninumbril +372 473 3112 (tellimusi saab esitada kell 11:30 kuni 18:00). Maksmine ülekandega (kokkuleppel ka sularahas, kohapeal kaardiga).
NB! Saadval ka Wiigi kohviku imehea suitsuliha ja jälgi Facebooki lehel eripakkumisi!
Facebook: Wiigi kohvik

Marlene kokkab ja küpsetab – koju või tööle Haapsalu piires tasuta kohaletoomisega lõunatoit. Tellimine hiljemalt sama päeva kella 11-ks Facebookis sõnumiga või leenukook@gmail.com. Arveldamine sularahas või ülekandega.
Facebook: Marlene kokkab & küpsetab

Herman Bistro & Bar – TASUTA kojuvedu Haapsalu linna ja Uuemõisa piires! Toidu tellimiseks helista Hermani telefonile +372 473 7131 või kirjuta facebooki sõnumitesse. Koju tellitud toidu eest on võimalik tasuda sularahas või ülekandega.
Facebook: Herman Haapsalu

Pizza Grande – avatud tavapärastel aegadel Haapsalu vanalinnas kui Rannarootsi keskuses. Saab süüa kohapeal või tellida kaasa (sh eelnevalt telefoni teel). Kojutoomine Haapsalu Toidukulleriga.
Facebook: Pizza Grande

TOGO Sushi –  kaasamüük. Info ja tellimine: +372  5596 3674
Facebook: TOGO Sushi

Q-catering Q-kohvik Haapsalu Kultuurikeskuses, Uuemõisa Konsumis ja HNRK-s – kaasamüük, Uuemõisas sisenemine välisuksest (maja küljelt). Toitusid on võimalik tellida nii koju kui ka kontorisse! Tellimusi võetakse vastu E-R.
Facebook: Q-catering “Q-kohvik”

Laterna baar – kaasamüük, tellimine telefonil 47 333 48 või Haapsalu toidukulleri kaudu koos kohaletoomisega.
Facebook: Laterna baar

Talumehe kõrts – kaasamüük (lõuna-ja õhtusöök), tellimine telefonil 5306 2755
Facebook: Talumehe kõrts

Teele pagar – kohvik avatud tavapäraselt. Söömine kohapeal ja kaasamüük.
Facebook: Teele Kohvik-pagariäri

Vaga Mama Haapsalu – avatud igapäevaselt, toimub vaid toidu kaasamüük, tellimused telefonil 799 6080
Facebook: Vaga Mama Haapsalu

Pliit ja Plika – küpsetan krõbedat õlle-juustusaia ning kanepiseemnesaia. Haapsalu piires toimetan kauba Sinuni kontaktivabalt ja transpordi eest tasu võtmata!
Facebook: Pliit ja Plika

Miila koogid – Miila koogid on koduköögis tegutsev ettevõte. Valmistan Teile ettetellimisel naturaalsest toorainest torte, kooke ja muud magusat. Samuti küpsetan rukkileiba.
Facebook: Miila koogid


MAAKONNAS

Maiu söögituba Paliveres – toidu kaasamüük. Tellimused telefoni teel alates kella 10.00-14.00. Maiu 5026287, 47-94-205. Kohaletoomine kokkuleppel.
Facebook: Maiu söögituba

Nõva mõisa kohvik – toidu kaasamüük iga päev 11.00 – 16.00. Nõva osavalla piires võimalus tellida sööke koju ja tööle. Transport 5.-. Lisainfo ja ettetellimine telefonil +372 5650 0909
Facebook: Nõva mõisa kohvik

Wana Kooli kohvik LASi majas Linnamäel – kohapeal söömine ja kohaletoomine Haapsalu, Taebla, Sutlepa ja Linnamäe piirkonda. Toidutellimused koju või tööle toomiseks kuni kella 11:00 ni telefonil 5323 3662.
Kohaletoomisel lisandub toidu tavapärasele maksumusele lisatasu ca paarkümmend senti toote kohta.  
Facebook: Wana Kooli kohvik

Altmõisa Külalistemaja – küpsetame leiba ja saia. Kohapeal kontaktivaba üleandmine või pakiautomaati saatmine kokkuleppel. Arveldused internetis. Anna soovist märku kas messengeri või info@altmoisa.ee. www.altmoisa.ee
Facebook: Altmõisa

Taebla Söögipeatus – reedel, laupäeval ja pühapäeval 12.00-18.00 saab tellida burgeri või prae erinevate lisanditega otse koju. Taebla piires on koju toomine tasuta, mujale tellides lisandub arvele 4 eurot.
Tellimiseks helistage numbrile 5562 3737 ja esitage tellimus, seejärel saadame teile kontonumbri, kuhu raha kanda. Raa laekumisel valmistame toidu ja toimetame teieni.
Palume olla kannatlikud – toome toidu nii kiiresti kui võimalik!
Facebook: Taebla Söögipeatus

Eelinfo: Noarootsis Pürksis asuv kohvik Birkas alustab 6. aprillist toidu kaasamüügiga.
Facebook: Kohvik Birkas

VAATA VEEL
– TOOTED VÄIKETOOTJATELT JA LÄÄNEMAA OTSE TOOTJALT TARBIJALE (OTT) VÕRGUSTIK
– KULLERTEENUSED KOJUKANDEKS