ÜLESKUTSE: Liida oma sündmus Haapsalu ja Läänemaa maitsete aasta programmiga!

posted in: Uudised | 0

Mais 2020 algab Haapsalu ja Läänemaa maitsete aasta ning oleme kokku koondamas ürituste programmi, mille lisame www.visithaapsalu.com ja www.laanemaatoit.ee lehtedele. Kui soovid oma ürituse liita programmiga, saada oma info 9.aprilliks!

Ootame programmiga liituma kõiki piirkonnas vahemikus mai 2020 – aprill 2021 Haapsalus ja Läänemaal toimuvaid sündmusi, mis seotud toiduga. On need siis suured festivalid või väiksemad üritused, miks mitte ka kohalike toidutraditsioonidega seotud töötoad, matkad, koolitused, konkursid vms – kõik, kuhu oodatakse osalejaid nii piirkonnast kui väljastpoolt. Suur eesmärk on tutvustada Haapsalut ja Läänemaad kui toidusihtkohta (restoranid, kohvikud, üritused), meie toidutraditsioone ning siin toodetud tooteid ja nende tegijaid.
Sündmuse korraldajale on programmis osalemine tasuta, kuid pakub võimalust ürituse lisareklaamiks maitsete aasta programmi raames läbi sihtkoha, visitestonia kui ka Maaeluministeeriumi kanalite kaudu. Ühiselt turundades on ka võimalus end nähtavamaks teha.
Meie ootus sündmuse korraldajale on, et see tooks esile kohaliku tooraine, kohalikud toidutraditsioonid, piirkonna maitsed või oleks muul moel seotud toidupakkumisega. Suurürituste korraldajatega oleme valmis eraldi läbi rääkima, kuidas maitsete piirkonna temaatikat võiks üritusel kajastada näiteks läbi ristturunduse, kohapealse pakkumise vms.
Mõistame, et tänases olukorras on paljude ürituste toimumine ebaselge ja olud võivad kiirelt muutuda. Samas on info koondamine vajalik, kuna vastasel juhul tekib olukord, kus oleme küll maitsete piirkonnaks valitud, kuid infot ürituste kohta välja anda ei ole.
Seega, kui Sul on järgmise aasta jooksul mõttes korraldada üritust, siis palume sellest meile märku anda 9.aprilliks. Isegi kui ürituse toimumine on hetkel küsimärgiga, siis anna palun sellest meile siiski märku! Liidame sündmuseid programmiga ka jooksvalt aasta jooksul, kuid kuna mai alguses on planeeritud suurem hulk kommunikatsioonitegevusi, siis on meil kohe alguses võimalik ürituse infot jagada ja kindel olla, et see jõuab Sinu külastajani! Ja usun, et enamik inimesi mõistab, kui käesolevas olukorras olud muutuvad ja mõni üritus ära jääb!

Registreerimislink: https://bit.ly/maitseteaastaprogramm

NB! Sisestamisel täienda kas juba nimekirjas oleva ürituse andmeid või lisa lõppu uus üritus.

Info ja küsimused Eva Rahv Kohaliku toidu spetsialist