VisitEstonia.com ja PuhkaEestis.ee keskkonna kasutajate infopäev

posted in: Uudised | 0

Neljapäeval, 19. oktoobril kell 10.00–13.30 oled oodatud VisitEstonia.com ja PuhkaEestis.ee keskkonna kasutajate infopäevale Saku vallas Küla Villas.  

VisitEstonia.com/PuhkaEestis.ee on veebikeskkond, mis aitab turismivaldkonnas tegutsevatel ettevõtjatel jõuda turistideni Eestis ja mujal. Keskkonnal on olemas liidestused populaarsete rakendustega Booking.com, TripAdvisor. Lisaks on keskkonnas muudki, mida turismiettevõtjad saavad oma äri kasuks tööle rakendada. 2018. aastal on oodata uuendusi VisitEstonia/PuhkaEestis keskkonnas. Lisandumas on ettevõtjate arenguprogramm, seega on infopäev asjakohane ka neile ettevõtjatele, kes keskkonnaga juba tuttavad.

Infopäeval kavas:

1. VisitEstonia.com ja PuhkaEestis.ee praktiline kasutamise ja haldamise koolitus / VisitEstonia.com Tallinna ja Harjumaa andmehaldusspetsialist Anneli Haabu

  • Saad teada, kuidas oma ettevõtte või turismitoote nähtavust suurendada VisitEstonia.com ja PuhkaEestis.ee portaalides!
  • Jagatakse praktilisi nõuandeid, kuidas oma ettevõtte infot üles panna ja kuidas seda hallata.
  1. 2018. aasta uued uudised EAS-ist / EASi turismiarenduskeskuse koordinaator Triin Veidemann
  • EAS-i poolt on ettevalmistamisel uus ettevõtjate arenguprogramm VisitEstonia programmi sees, võimalus selle kasutamiseks tekib alates 2018. aastast.

NB! 

  • Võta palun kaasa oma arvuti, et saaksid kohe koolitusel VisitEstonia.com/PuhkaEestis.ee keskkonnas oma ettevõtte infot hallata.
  • Kui Sul veel ei ole kasutajakontot, siis kasutajaks registreerimiseks palun saada hiljemalt 17. oktoobril e-posti aadressile harju@visitestonia.com oma ettevõtte juriidiline nimi ja äriregistrikood ning selle inimese nimi ja tema e-posti aadress, kellele tehakse sissepääsuparoolid.

Osavõtt on tasuta!

Registreerimine (eelregistreerimine kuni 10. oktoobrini)

Infopäeva korraldavad Lääne-Harju Koostöökogu, Nelja Valla Kogu ja Kodukant Läänemaa. Korraldamist toetatakse LEADER programmist.

Lisainfo:
Krista Must
Loode-Eesti piirkonna ühisturunduse koostööprojekti juht
5156364, kristamust@gmail.com